• Свеж
Дрвени од Страна на Маса, Двоен Слој Multifuncti onCoffee Табела Хотел Дневна Дневна Соба Гроздобер Мебел Балкон Мал Чај Маса Ноќни Маси (Боја : D: D, Големина : 45 40 50CM) Кодот на П?

Дрвени од Страна на Маса, Двоен Слој Multifuncti onCoffee Табела Хотел Дневна Дневна Соба Гроздобер Мебел Балкон Мал Чај Маса Ноќни

Rating 
DEN 542.40

Од стока
Во магацинот

Ако штета се јавува во транзит, ние може да го замени тоа бесплатно или да се обезбеди наплата, колку што ние може да обезбеди слика на оштетениот производ. : Ако имате доволно време, се надевам дека ќе можат да влезат во нашата продавница да ги пребарувате , да имаме стотици маси и столчиња за што да се избере, сметам дека секогаш постои една за вас.Совет : се надеваме дека секој клиент ќе бидат задоволни со нашите производи. : Обликот е стабилна и дарежлив, текстурата е тешко и дури, изработка е исклучителна, на едноставен и елегантен е едноставен, но модата елемент не е изгубена, половина од дома половина уметност.★ Карактеристики на производот : Двоен слој за складирање дизајн, овој здрав страна на маса е класичен и стилски, со едноставни и стилски форми, поставен на изглед и пространа простор за складирање, заштеда на простор.★ Совет : Поради различни мерење алатки, може да се 1-2 CM грешка. : Ако производот е оштетени за време на транспортот, мора да се испрати фотографија на оштетениот дел на производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи