• Свеж
Мини GPS Tracker, Личен GPS Тракер со СОС Аларм, Мини Магнетни GPS Tracker за Возила Скриени во Реално Време Следење GPS Уред за Автомобил Деца Постари Објекти Скапоцености - TK905 М

Мини GPS Tracker, Личен GPS Тракер со СОС Аларм, Мини Магнетни GPS Tracker за Возила Скриени во Реално Време Следење GPS Уред за

Rating 
DEN 1175.52

Од стока
Во магацинот

IP65 водоотпорен дизајн, dustproof, нема потреба да се грижите за тоа на ветер : север.Бесплатен СТАН & Web Следење Платформа - ја Преземете Стан, на вашиот Андроид или i OS уред, далечински песна на телефон, таблет или КОМПЈУТЕР, од страна на нашиот живот слободен СТАН, прецизноста на позиционирањето до 16ft-32ft/5-10m.Вграден-во 1500 m Ah Li-ion батерија, максимум 25 дена мирување.Карактеристики - следење во Реално време, гео-ограда, историски пат приказ, СОС алармот, шок алармот, над-брзина на алармот, нисконапонски аларм, power-saving режимот.SIM картичката не се Вклучени - Тоа треба 2 G/GSM SIM картичка што има претплата план за сообраќај на податоци што не помалку од 30 M месечно.Ние препорачуваме Т-мобиле или Speedtalk SIM картичката ако ја користите во САД.Поврзување со Google Map, со GPS/A-GPS/КГ режим за позиционирање.Мулти-цел TK905 GPS tracker Мини Верзија - мини големина & изгради-во силен магнет & lanyard дупка направи тоа може да се користи во било каде, како возила со GPS tracker, децата & постарите gps tracker, средства gps tracker, секогаш знаат каде тие се со нашите GPS trackers.Исто така погоден за сите видови на активности на отворено, за да ја заштитите вашата авантура.Нашите мини следење gps уред понуда од 30 Дена Целосна Наплата & 360 Дена Гаранција Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи