• Свеж
2.4 GHz USB Безжичен Глушец, 1600 DPI Канцеларија Игри Глувчето, Погодни За долготрајна Работа/студија, Компатибилен Со Десктоп И Лаптоп Компјутери, Молчи, Преносни, Чувств?

2.4 GHz USB Безжичен Глушец, 1600 DPI Канцеларија Игри Глувчето, Погодни За долготрајна Работа/студија, Компатибилен Со Десктоп И

Rating 
DEN 1485.60

Од стока
Во магацинот

Многу погодни за работа и игри.Погоден за десктоп компјутери, лаптопи, Компјутери, Macbooks, таблети и други уреди. Преносни глувчето : snap-in transceiver може да бидат удобно сместени на дното на безжичен глушец.4 GHz безжична глувчето обезбедува моќен и сигурна врска, ефективно зголемување на опсегот до 15 метри (49 стапки).Користи супер брзо дојдете тркала да летаат помеѓу документите и веб страници.Овој лаптоп глувчето автоматски ќе спие по 8 минути на неактивност за да се заштеди енергија и да се разбудам со кликнување на било кое копче. На ергономски дизајниран безжичен маус : the совршено врежани облик и совршено поставени вртливиот и контроли направи удобно да работат. Сигурен напојување : Висока ефикасност на животниот век на батеријата може да обезбеди до 15 месеци на секојдневна употреба. Мулти-копче за безжичен маус : 5 милиони пишување тестови, овој USB глушец се многу издржливи.Така ќе не случајно изгуби кога патувате.Намалување на мускулната стрес и до 30%.Безжична погодност : 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи