• Свеж
за Деца Специфичност Тешко Пластика Дизајн Фудбал и Безбол 1 Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето

за Деца Специфичност Тешко Пластика Дизајн Фудбал и Безбол 1 Компатибилен со Компјутер Bluetooth Глувчето

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без отстранување на браник случај.Таа е направена со трајни компјутер.shatterproof usb безжичен глушец печати Фудбал и Безбол 1. Само компјутер bluetooth глувчето YIf треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Испраќање на вашиот сопствен дизајн слика tous (не помалку од 800*800).2. Во рок од 12 часа, ние ќе ви одговори.3. Ја заврши својата цел на.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Ако треба да ја промените вашата нарачка информации, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи