• Свеж
TOOYFUL Стариот Стил на Гас Може да Spout со Заптивка за Пластична Гас Лименки Гориво Сад

TOOYFUL Стариот Стил на Гас Може да Spout со Заптивка за Пластична Гас Лименки Гориво Сад

Rating 
DEN 911.76

Од стока
Во магацинот

Широко се користи на многу гориво канти за индустриски машини гориво, градина машини земам гориво и автомобил земам гориво.Добра работна состојба; лесно да се инсталира.Мала големина и лесен за употреба.Компатибилен со сите стандардни пластични канти.како што за гас, kerosene, вода пластични канти.Издржливи АБС материјал : Гас може да spout делови комплет вклучувајќи црна spout*3, жолта завртка шапка*3, црна завртка шапка*3, шапка приклучок*3, врска појас*3, жолта издише шапка*3. Опис : - Трајни АБС материјал : Гас може да spout лесно да се инсталира.Пакетот Вклучува : 1 Парче Гас Може Да Spout Колекции.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи