• Свеж
yanstar Свадба Булчински Жартиера Поставите Шампањ Водат Чипка со Сребро Кристал Јасно Кристал Бисер за Матурска Деверуша Фустан

yanstar Свадба Булчински Жартиера Поставите Шампањ Водат Чипка со Сребро Кристал Јасно Кристал Бисер за Матурска Деверуша Фустан

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Свадба жартиера е специјален подарок за невести.Во моментов, невести жартиера појас и веќе презеде водството во стилот и квалитетот и се продаваат во повеќе од 100 земји низ светот.СВАДБА ЖАРТИЕРА : Свадба жартиера е нога свадба додатоци за невестата, шампањ чипка булчински жартиера носат удобно и нема да се лизга надолу.На чипка garters се прилагодливи за да се обезбеди удобност на кој стресни ден, совршен подарок за свадба, забава и матурска.Ако помеѓу средината на две големини, изберете помал булчински жартиера.ПОГОДНИ ПРИЛИКИ:Garters за невестата континуирано за партија, свадба,роденден, матурска и други формални прилики.Тоа може да се користи за свадба, забава, на плажа.Модерен производи и квалитетот секогаш биле core извршување на Yanstar бренд фабрика.ПО УСЛУГА : Слободна размена или целосна парите назад во рок од 90 дена ако не сте задоволни со свадба garters за невестата сте го купиле.ГОЛЕМИНА : Свадба garters за невестата S се користи за 16"-17" невестата нога мерења каде да се носат.Секси булчински жартиера појас дизајниран со романтичен стил, за здрава кожа и природата.На жартиера е многу еластична, тоа може да се користи широко и одговара на дури и за плус големина.Материјали : Бисер и кристал нога жартиера појас направен од висок квалитет на rhinestones и високо еластична чипка.

Детални спецификации

Додатоци на производи