• Свеж
Корални Damask Стара Шик Гроздобер Персоналните Роденден Bunting Банер

Корални Damask Стара Шик Гроздобер Персоналните Роденден Bunting Банер

Rating 
DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Имаме огромен број на персонализирани картички, покани, свадба знаци, отпечатоци, bunting & постери.Лентата е предвидено.Големи - 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу 9.Мали - 12 знамиња, во секој мерење околу 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи