• Свеж
Стара Шик Гроздобер Дрво Браун Личен Ангажман Партија Bunting Банер

Стара Шик Гроздобер Дрво Браун Личен Ангажман Партија Bunting Банер

Rating 
DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Можете да изберете до 4 различни personalisation пораки како стандард.5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches долго со 100inches на лента.Оваа Персоналните Bunting е отпечатен една страна кон највисок квалитет на свила заврши 260 lb картичка, дупки се пре-удирани со тупаници подготвени за да можете да ја протнете низ лентата себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи