• Свеж
Водоотпорен Црна Лента со Висока Заштита од Сонце Висока Температура единствено еднострана Пластични Светлина Кутија Светлина Блокирање на Лента (Боја : Црна, Гол?

Водоотпорен Црна Лента со Висока Заштита од Сонце Висока Температура единствено еднострана Пластични Светлина Кутија Светлина Блокирање

Rating 
DEN 888.00

Од стока
Во магацинот

Црна засенчување лента, добра адхезија, добра сенчење, висока температура отпор, отпорност на влага, зрачење отпор.Добро сенчење, добра оптички засенчување во електронска опрема.На површината има полиестер филм, кој има одлични водоотпорен ефект и може ефикасно да се заштити опрема.Добро запечатување, заштити опремата од инсекти и бактерии.Добро вискозност, висока температура отпор 180 °C, стабилен квалитет, не е лесно да падне.Име на производ : Засенчување Tape Material : полиестер film Color : затемнување black Size : 4.7 cm × 100, 6cm × 100m Black засенчување лента, добра адхезија, добра сенчење, висока температура отпор, отпорност на влага, зрачење resistance Good сенчење, добра оптички засенчување во електронска equipment The површина има полиестер филм, кој има одлични водоотпорен ефект и може ефикасно да се заштити опрема.Добро запечатување, заштити опремата од инсекти и bacteria Good на вискозитет, висока температура отпор 180 °C, стабилен квалитет, не е лесно да падне.

Детални спецификации

Додатоци на производи