• Свеж
Zxvrara Лето Макси Фустан за Жените Печати Долг Фустан Прашка Здолниште V Вратот Лабава Флорални Печатени Ракави Boho Џебови Фустан

Zxvrara Лето Макси Фустан за Жените Печати Долг Фустан Прашка Здолниште V Вратот Лабава Флорални Печатени Ракави Boho Џебови Фустан

Rating 
DEN 309.12

Од стока
Во магацинот

Погодни прилики : на плажа/рекреација/партија/shopping/работа/отворено/семејство/свадбена/shopping/бохемски стил.Забелешка : За повеќе големината информации, ве молиме обратете се до големина на табелата во сликата, се препорачува да се зголеми големината од 1-2.Брза испорака : Препорачана превозот обично трае 3-5 дена, стандард превозот обично трае 10-15 дена да испорача.Информација за производот : Сезона : Летни Пол : Жените Повод : Неврзан Материјал : Полиестер Должина : Редовна Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 XWomen Фустан Големина Биста Половината Должина S 92-112cm/36.39" XL 104-124cm/40.Одговараат на вашите омилени високи потпетици или сандали да уживате во летните!Додај на листата на желби и ние ќе ги ажурира нови бои секоја недела.Произведено во САД или Увезуваат.Ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24 часа.61" М 96-116cm/37.

Детални спецификации

Додатоци на производи