• Свеж
Zxvrara Лето Макси Фустан за Жените Печати Долг Фустан Прашка Здолниште V Вратот Лабава Флорални Печатени Ракави Boho Џебови Фустан

Zxvrara Лето Макси Фустан за Жените Печати Долг Фустан Прашка Здолниште V Вратот Лабава Флорални Печатени Ракави Boho Џебови Фустан

Rating 
DEN 309.12

Од стока
Во магацинот

Произведено во САД или Увезуваат.Погодни прилики : на плажа/рекреација/партија/shopping/работа/отворено/семејство/свадбена/shopping/бохемски стил.Одговараат на вашите омилени високи потпетици или сандали да уживате во летните!Додај на листата на желби и ние ќе ги ажурира нови бои секоја недела.00" L 100-120cm/39.Забелешка : За повеќе големината информации, ве молиме обратете се до големина на табелата во сликата, се препорачува да се зголеми големината од 1-2.Ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24 часа.Дами летен фустан црна дами фустан професионални фустан дами средината на должината фустан памук летен фустан дами летен фустан обичните летната облека дами памук фустан дами обичните летната облека дами лето секојдневен носат дами летен фустан коктел фустан дами лето секојдневен фустан дами долг фустан дами долг фустан Црна секојдневен фустан обичниот црн фустан лето секојдневен се облекуваат секси клуб хулахопки свадба гости се облекуваат бела облекување маса boho фустан бел фустан жените.висок врат резервоарот блузи, за жени.Високо-квалитетни материјали : полиестер влакна, супер мек, флексибилен, лесен, лесно може да се облечени или облечени, неврзан/плажа/партија/дневно/office/формално/семејството, жените облека може да се комбинираат на многу начини.

Детални спецификации

Додатоци на производи