• Свеж
Petit Ami Бебе Девојки Smocked Daygown со Voile Insert

Petit Ami Бебе Девојки Smocked Daygown со Voile Insert

Rating 
DEN 1176.00

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Копче затворање.Машина За Миење. 65% полиестер, 35% памук фустан.Машина за миење ладно, собори сува ниска.Лесни batiste ткаенина чува бебето удобно и кул.Преданија-квалитет на градежни карактеристики smocking со рака-везени детали и voile insert (внеси).Копче за затворање на задниот дел на вратот за лесно и исклучување.

Детални спецификации

Додатоци на производи