• Свеж
Ултра-Меки Кадифен Лесни Фрли Ќебиња Микро Руно Ќебиња за Сите Сезони Стол 60X50

Ултра-Меки Кадифен Лесни Фрли Ќебиња Микро Руно Ќебиња за Сите Сезони Стол 60X50

Rating 
DEN 983.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Супер Меки Ќебиња,Направени Од Анти-Pilling Фланелен За Дополнителна Удобност И Топлина.Раскошна Мекост И Луксузен Слој На Пријатна Топлина И Е Погодна За Сите Сезони.Големина : Фрлиле Ќебе,Постојат Три Различни Големини за Да се Задоволат Потребите На Различни Кревети,50"X40", 60"X50", 80"X60"(127cmx102cm,153cmx127cm,204cmx153cm).Можете Да Изберете Големината На Ќебе Според Големината На Вашиот Кревет И Софа.Ќебе Придобивки : Ви Држи Топло, Но Тоа Не Е Дебела До Точка Каде Што Ќе Се Прегрее Вас,Кои Ви Даваат Совршено Балансирана Разноврсна Фрлиле Ќебе.Тоа Е Не-Вирусот И го Спречува Алергија.Идеален За Оние Кои Се Алергични И Астматични!Топло Фланелен Боксери Руно Ќебиња Е Добро За Сите Сезони.Ултра-Меки И Удобни : Оваа Ултра-Меки, Fuzzy Кожа Ќебе Прави да се Чувствувате Топло И Удобно, без разлика Дали Сакате Да ги Нап Или да се смират За Добар Ноќен Сон, Совршено се Вклопуваат На Троседот, Кревет, Ладно Кино, Парк, Погоден За Секоја Пригода, Особено Кога Логорување на Отворено Или Picnicking.Стандард На Испорака : 7~14 Дена,Нашиот Производ Е Добар Со Разумна Цена И Веруваме Дека Ќе Вреди.Ако Мислите Дека Нашите Производи Имаат Проблеми Со Квалитетот, Само Нас Контакт И Ние Ќе Го Реши Проблемот За Вас Веднаш.Големина : 60 X50 | Боја : Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи