• Свеж
Врамени Бен Roethlisberger Питсбург Steelers Autographed 11 x 14 Super Bowl XLV Лигата на Вниманието Фотографија - Autographed МАК Фотографии

Врамени Бен Roethlisberger Питсбург Steelers Autographed 11 x 14 Super Bowl XLV Лигата на Вниманието Фотографија - Autographed МАК

Rating 
DEN 1144.80

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Фотографии.Ова 11" x 14" фотографија е лично на рака потпишан од страна на Бен Roethlisberger.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Бен Roethlisberger сувенири.Питсбург Steelers сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи