• Свеж
Younique ББ Беспрекорен Тен Подобрувач BISQUE - ТОПЛО БЕЖ

Younique ББ Беспрекорен Тен Подобрувач BISQUE - ТОПЛО БЕЖ

Rating 
DEN 1416.00

Од стока
Во магацинот

Younique ББ Беспрекорен Тен Подобрувач BISQUE - ТОПЛО БЕЖ НАС-11601-02. Сосема нов во оригинално пакување. 1.69 fl мл/50 ml, лесен крем и крем фондацијата сите-во-едно.Прифати ништо помалку од една беспрекорна заврши.Ќе го најдете во лесни, крем ББ Беспрекорен Тен Подобрувач и крем, кој исто така прави добра основа за нашата прав concealers.Нанесете тенок, дури и слој на лицето и вратот користејќи Меша Пупки или Фондацијата Четка.Нанесете тенок, дури и слој на лицето и вратот користејќи Меша Пупки или Фондацијата Четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи