• Свеж
Заврши Крем Concealer Фондацијата,Onkessy Водоотпорен Мазна Пополнува Порите и Фини Линии на Лицето Фондацијата Concealer Шминка 4.5 ml

Заврши Крем Concealer Фондацијата,Onkessy Водоотпорен Мазна Пополнува Порите и Фини Линии на Лицето Фондацијата Concealer Шминка

Rating 
DEN 100.32

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се поправи и совршен несовршености на кожата, како на нерамна тонот на кожата и под очи кругови.Овозможува лесна маскирна во мазна завршница.Свилен емулзија лебди над површината на кожата, за уште природен изглед-веднаш и ден по ден.Дури и тонот на кожата и blurs појавата на темни кругови и други помалку од совршен области.Содржи растителни екстракти за поцврста и поздрав изглед на кожата.Најдете вашиот сенка : Достапна во повеќе нијанси така може да го најде вистинскиот натпревар за вашата кожа на ѕвонење.

Детални спецификации

Додатоци на производи