• Свеж
КИКО MILANO - Чудо Жена Моќ Жестока Првично се Соочуваат Буквар Усовршување на лицето буквар

КИКО MILANO - Чудо Жена Моќ Жестока Првично се Соочуваат Буквар Усовршување на лицето буквар

Rating 
DEN 600.00

Од стока
Во магацинот

Усовршување на лицето буквар.Лицето буквар со исклучително лесен, sensorial косата-како текстура за да се ослободи експлозивни зрачења ден по day Ideal за : -ужива на свеж чувство на својот лесен косата-како текстура-вечер од тен за подобра шминка апликација и задржете-camouflaging blemishes It е посебна затоа што : -на лесни вода-базирани текстура е пријатно да се применува и дава на лицето на свеж чувство-на свиленкаста текстура pampers на кожата, создавање дури и усовршени тен-тоа е претставен во ексклузивен матирано стакло пакување инспириран од супер Жена е исконски бои, за суперхерој убавина рутина.

Детални спецификации

Додатоци на производи