• Свеж
ISYSUII Crossbody Паричникот Случај за Мото G Моќ 2021 Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта Љубов Срцето Модел со Држачот на Вратот Рака Кожа Магнетни Заштитна Маска за Жен

ISYSUII Crossbody Паричникот Случај за Мото G Моќ 2021 Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта Љубов Срцето Модел со Држачот на Вратот

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

не ќе го попречат на екран на допир за да испраќате пораки, одговори e-mail, ужива фотографии, видео записи.Она што е во Кутијата : 1 x Phone случај + 1 x Слободни Keychain.Пристап Допир на Екранот, без отстранување на случај.Својата шик, функционален дизајн веднаш ќе го трансформира вашиот Телефон во едно парче од стилски, удобен за носене технологија.Со Рамо, рака, може да се користи како крст над телото торба, прашка торба, спојки паричник, мобилен телефон торбичка носителот случај, монета картичка чанта.тоа ќе биде добра роденденски подарок или Божиќ подарок за девојчиња, тинејџерски девојки, жени, дами.Магнетното адсорпција функција ја штити вашата банковна картичка или лична карта безбедно, спречување на картичка од лизгање исклучите картичка Крст-тело Телефон случај.Тоа¡s одлична за повеќето активности како прошетка на вашето куче, шопинг, танцување и повеќе.Мали слатки организатор е погоден за патување, одење, на работа, шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, одмор, танцување топката, партија, коктел и други прилики што не сакате да се земе една гломазна чанта.Каде и да одите, можете да го направите сето тоа, додека во потрага шик!Пакет : 1 x Случај 1 x Слободни Keychain.Компатибилен со Мото G Моќ 2021.Можете да остварувате повик кога вашиот телефон во оваа торба, и гласот јасно може да се помине низ овој торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи