• Свеж
TORRO Паричникот Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 и iPhone 12 Про - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Вертикална Картичка и Парични Слотови [Трајни Frame] (Црна)

TORRO Паричникот Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 и iPhone 12 Про - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Вертикална Картичка

Rating 
DEN 911.76

Од стока
Во магацинот

На TORRO i Phone 12 Про паричникот случај со својата супериорна кожа, е наменета за оние кои бараат стилски, функционални и висок квалитет на производот да се подобри и заштити нивниот i Phone. (постојат 4 верзии на i Phone 12.КОМПАТИБИЛНОСТ – Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 12 и i Phone 12 Pro верзијата на 2020 ослободување, со 6.ПРЕМИУМ КОЖА - На TORRO премиум кожен паричник случај е рачно изработени од црна napa кожа со контрастни црвени шевови и впечатлива TORRO бул главата insignia, ситно зрно мека кожа, обезбедување на совршен баланс на се тактилни сеуште стабилна.ИЗДРЖЛИВИ РАМКА – Микрофибер наредени, силикон-врз основа на внатрешна рамка.На TORRO црна napa кожа со контрастни црвени шевови и впечатлива TORRO бикови главата insignia, ситно зрно мека кожа, обезбедување на совршен баланс на се тактилни сеуште стабилна.

Детални спецификации

Додатоци на производи