• Свеж
Linzhou Случај за LG Stylo 7 Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за LG Stylo 7

Linzhou Случај за LG Stylo 7 Кожа Случај Паричникот Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за

Rating 
DEN 301.92

Од стока
Во магацинот

Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Совршена заштита : мобилен телефон случај за LG Stylo 7 е направен од faux кожа, која го заштитува вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Овие се види случаи се направени од високо-квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Погоден за LG Stylo 7 флип тип заштитни случај.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.

Детални спецификации

Додатоци на производи