• Свеж
LBYZCASE Телефон Случај за Галакси A02S,Samsung A02s Паричникот Случај,Луксузни Folio Флип Кожа Покрие[Патент Џеб][врвка за околу Рака][Потпирачот] за Samsung Галакси A02S (Црна)

LBYZCASE Телефон Случај за Галакси A02S,Samsung A02s Паричникот Случај,Луксузни Folio Флип Кожа Покрие[Патент Џеб][врвка за околу

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Одлична за заштита на вашиот i Phone од штета, а исто така минимизирање на користењето на традиционален паричник или ташна, нашиот паричник случај е одлична за on-the-go начин на живот кој вредност convenience.[ОДЛИЧНА КАРАКТЕРИСТИКИ] : 6 Картичка слотови,1 видливи ID слот, 1 парични џебови и 1 Патент џебови за да носите кеш или на сметки,кредитни картички и фотографијата ID.Рачно изработени од издржлив и мека СТП кожа,изгледа и се чувствува луксузен.Идентификување на вашиот Телефон марка директно.Во прилог, тоа ви дава лесен пристап до вашиот i Phone камерата па така брзо можете да го фати секој незаборавен момент.Премногу картички во картичката слотови може да се згусне на случај и да ја ослабне магнетни затворање функција, па ве молиме да се одржи соодветна сума на картички во случајот.Совршен craftmanship и засилен крои го прави тоа дури и повеќе издржливи.Безжични полнење компатибилен. [МАГНЕТНИ ЗАТВОРАЊЕ&врвка за околу РАКА] : еластична затворање и врвка за околу рака нуди солидна заштита заедно со простор за вашите суштински ID и кредитни картички и Телефонски.На левата страна вклучува 6 картичка слотови и патент џеб затворени од страна на магнет.Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции(Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња).Дизајниран со 6 картичка слотови и две џеб погодно за чување на суштинските картички и готовина, паричник и случај во еден стил го прави добар придружник за секојдневниот живот и бизнис патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи