• Свеж
Shockproof Заштитни Случај за Samsung Галакси S20 Половина Огледало Јасен Преглед Прозорец со Стојат Флип Ултра Тенок Осигурување (Сини)

Shockproof Заштитни Случај за Samsung Галакси S20 Половина Огледало Јасен Преглед Прозорец со Стојат Флип Ултра Тенок Осигурување

Rating 
DEN 165.36

Од стока
Во магацинот

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S20 Само.Материјал : СТП Кожа Огледалото кој е за заштита на вашиот телефон и од прашина, отпечатоци од прсти, вдлабнатини, гребење и удари.Потпирачот Функција : им Овозможува на задната страна од поклопецот за да двоен како склоплива се залагаме за брзо и лесно, hands-free медиуми гледање.Сите круг на Заштита, со Висок Квалитет и моден дизајн се направи вашиот мобилен телефон да биде уникатна и привлечна.Customer Service : Ако имате било незадоволство или прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-маил.Поради временската разлика, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодарам многу.

Детални спецификации

Додатоци на производи