• Свеж
Cavka Паричникот Случај Замена за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S21 FE S10 5G S20 A01 A03 А50 Покрие Јагода СТП Кожа Магнетни Snap Жаби Држачот на Froggy Kawaii Folio Флип Froggie

Cavka Паричникот Случај Замена за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S21 FE S10 5G S20 A01 A03 А50 Покрие Јагода СТП Кожа Магнетни

Rating 
DEN 324.00

Од стока
Во магацинот

Лесен пристап до сите контроли и карактеристики на совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Силни магнетни затворање направи вашиот мобилен телефон, на пари и картички во безбедноста и го спречува вашиот мобилен телефон за да се отвори случајно, додека во вашиот џеб.Материјали : Паричникот Маска направена со СТП Кожа надворешниот паричникот и Силиконски внатрешна случај.Функционалност : 2 картичка слотови и џеб ви помогне продавница лична карта, возачка дозвола, кредитни картички и готовина добро организирана и секогаш при рака.Функционална СТП Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси обезбеди СТОЈАТ Функција - Совршени за видео разговори и гледање филм.Можете лесно може да го полните телефонот без да го симне случајот.Паричникот Случај Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 / 5 G ~ Белешка 20 Ултра / 5 G ~ Забелешка 10 Плус / 5 G ~ Забелешка 10 / 5 G ~ Забелешка 10 Лајт ~ Забелешка 9 ~ Забелешка 8 ~ S21 ~ S21 5 G ~ S21 Плус ~ S21 Ултра ~ S21 FE 5 G ~ S20 FE / 5 G ~ S20 / 5 G ~ S20 Плус / 5 G ~ S20 Ултра / 5 G ~ S10 Плус ~ S10e ~ S10 5 G ~ S10 ~ S10 Лајт ~ S9 Плус ~ S9 ~ A03s ~ A01 ~ A91 ~ M80s ~ A81 ~ M60s ~ A80 ~ A90 ~ A71 5 G ~ A71 ~ A70 ~ A70s ~ A52 5 G ~ A51 ~ M40s ~ А50 ~ A50s ~ A30s ~ A22 ~ A21 ~ A20s ~ A10s ~ M30s.Совршено чувари на вашиот мобилен телефон од гребење и штети во секојдневна употреба, имајќи го тенок и убаво да се одржи.Стојат Функција : Потпирачот функција е совршен за да се филм-фотографирање, видео-разговор или да прегледувате web страниците и да ги задржи вашите раце слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи