• Свеж
Neewer 400W Замена Флеш Сијалица Голи Цевка за Neewer VISION5 Студио Флеш Strobe Светлина Monolight

Neewer 400W Замена Флеш Сијалица Голи Цевка за Neewer VISION5 Студио Флеш Strobe Светлина Monolight

Rating 
DEN 1370.16

Од стока
Во магацинот

4 инчи/ 1centimeter цевка со дијаметар.Како и со сите опрема, на излез од вашиот флеш цевки може да се промени со користење и на фотографиите се постигне.ФУНКЦИЈА : Обезбедување дури и доволно осветлување.КАРАКТЕРИСТИКИ : 400 W енергија; Направени од метал и стакло; 0.Со оваа информација може да одлучува доколку цевката е премногу уморни и треба да биде заменет.8 унца/ 22g Пакет Содржина : 1x 400 W Замена Флеш Цевка.ПОГОДНОСТ : Лесни и издржливи, лесно да го инсталирате или отстраните.

Детални спецификации

Додатоци на производи