• Свеж
Сарказам Quilter Свеќа, Quilter. Бидејќи Елегантен Нахален и Малку Паметни Assy Е, Подароци За Соработници, Присутни Од Колегите, За Quilter

Сарказам Quilter Свеќа, Quilter. Бидејќи Елегантен Нахален и Малку Паметни Assy Е, Подароци За Соработници, Присутни Од Колегите,

Rating 
DEN 326.40

Од стока
Во магацинот

Quilter МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА - Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ на НАЈДОБРИТЕ ВАНИЛА МИРИСИ - Нашите мириси кои се вешто enhanced мудрец и ванила мирис искуство од почеток до крај. 9 МЛ СЕКОЈА ЛУКСУЗНИ БЕЛА СТОЛБ СВЕЌИ - Ова значи дека може да ги користат многу часови.ДОЛГОТРАЈНИ МИРИСИ - Уживајте во убава тегла свеќи дизајнирани како надополнување на било дома декор.Нашите матирано стакло тегла свеќи не само да се пополни вашиот дом со прекрасни ароми, исто така, може да се користи како отстранлив декорација, место тоа секаде каде што тоа е потребно.СОВРШЕН ПОДАРОК - Овие ароматерапијата свеќи имаат толку многу можни користи!Пријатели, сакани и семејството ќе биде воодушевен со овие како подарок за секоја прилика.Чувајте ги наоколу за да помогне да се создаде совршена расположение во вашиот дом.Quilter Мириси Соја Восок од Свеќа е премиум соја восок од свеќа која користи најдобрите ванила мириси за да се создаде ароматерапијата искуство од почеток до крај.Нашите свеќи се направени со висок квалитет на материјали, што значи дека може да ги користите за многу часови.Овие ароматични свеќи направи одличен подарок за пријател или близок!.

Детални спецификации

Додатоци на производи