• Свеж
Newmind 50/100pcs Дрвени Свеќа, Свеќа Центрирање Уреди за Свеќа Одлуки, Свеќа Барови, Клипови за Свеќа Центрирање Алатка - 180x10MM Седум Дупка 50Pack

Newmind 50/100pcs Дрвени Свеќа, Свеќа Центрирање Уреди за Свеќа Одлуки, Свеќа Барови, Клипови за Свеќа Центрирање Алатка - 180x10MM

Rating 
DEN 2277.60

Од стока
Во магацинот

* Дрвена стап е пре-удирани со тупаници и може да се користи директно во свеќа уред. * На доволни количини може да ги исполни вашите DIY занаети барања и замена, лесно да се направи еден елегантен свеќа со вашето семејство или пријатели!. * Добар свеќа одлуки додаток, лесно и безбедно да се користи, направи свеќа фрлаат полесно. * Направен од високо-квалитет бреза дрво, може да се користи. * Погоден за чаши чај, супа, грнци, чинии, чаши кафе, итн.Може да се прават свеќи или сладолед и др.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направен од високо-квалитет бреза дрво, може да се употребуваат - дрвена стап е пре-удирани со тупаници и може да се користи директно во свеќа уред - Добар свеќа одлуки додаток, лесно и безбедно да се користи, направи свеќа фрлаат полесно - Погоден за чаши чај, супа, грнци, чинии, чаши кафе, итн.Може да се прават свеќи или сладолед и др. - На доволни количини може да ги исполни вашите DIY занаети барања и замена, лесно да се направи еден елегантен свеќа со вашето семејство или пријатели!Пакетот Вклучува : 50 или 100 Pieces Candle Држачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи