• Свеж
Ekena Millwork TFP101CV12X062PT Точно Одговара ПВЦ Две Панел Chevron Модерен Стил Фиксна Планината Ролетни, (За Пар-Хардвер Не е Вклучен), 12W x 62H, Чиста Тиркизна

Ekena Millwork TFP101CV12X062PT Точно Одговара ПВЦ Две Панел Chevron Модерен Стил Фиксна Планината Ролетни, (За Пар-Хардвер Не е

Rating 
DEN 1132.80

Од стока
Во магацинот

Сопствени дизајниран и рака составени од вашите спецификации.Реално изгледаат и се чувствуваат на автентични дрво, ролетни.Отпорна на ефектите на нормални временски услови.Додава вредност и убавина на секој дом.Може да се користи во директен контакт со ѕидот.Може да се користи во директен контакт со влагата.Оваа иновативна линија на Точно Одговара ПВЦ ролетни се поставува себе освен со тоа што се проектот-совршен во стандард-производ цена.Проект-совршен значи дека вие не треба да одат на лов за стандарден shutter да се вклопи во вашиот проект, вие едноставно можете да изберете што и дизајн треба, изберете вашиот ширина, длабочина и височина, и ние ќе ве направи совршен производ на "off-the-полица" цените.Произведени од Архитектонски Одделение ПВЦ, секој производ е високо времето-отпорни, одржување слободни, и доаѓа со доживотна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи