• Свеж
Тешки Фиока Слајдови 24 Должина, Заклучување Фиока Слајдови 500lbs Капацитет Целосна Екстензија Фиока Слајд 1 Пар Страна Планината Топката Имајќи Фиока глајд модели К?

Тешки Фиока Слајдови 24 Должина, Заклучување Фиока Слајдови 500lbs Капацитет Целосна Екстензија Фиока Слајд 1 Пар Страна Планината

Rating 
DEN 1365.60

Од стока
Во магацинот

Заклучување на фиока слајд железнички : На фиока може да се заклучи од страна на заклучување на функцијата, или отклучени со нежно повлекување на заклучување се справи.На фиока слајд има долг животен век : на целосно продолжен фиока слајд на AOLISHENG има положено тест на професионални тестирање институции.Отворањето и затворањето време на слајд железнички надминува 80,000+, кој е издржлив.Тешки-должност фиока слајд : кога патеката е целосно да се повлече, на фиока слајд е направен од високо-квалитет ладно валани челик, која може да носи тежина од 250 lb, Можат да се применат на Стоката' полиците, Кабинети, Индустрија се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.Анти- ' рѓа и мравка корозија : ЛИАН LI фиока слајдови се третира со electroplated сина цинк позлата.На electroplated слој може да се спречи директен контакт помеѓу воздухот и на патеката челик, со отпор на оксидација и корозија.Робустен топката имајќи водич железнички дизајн, лесно да се инсталира.Можете да ги купите M6 завртки според вашето слајд железнички инсталација сцена.Гарантен рок на слајд железница е на 1 година.Можете да не контактирате во било кое време да се реши различни проблеми со квалитетот или за користење проблеми.Голем товарот слајд железнички со мали товарот прави вашата фиока повеќе флексибилни.

Детални спецификации

Додатоци на производи