• Свеж
SPFCJL Користи за Јамаха 2-мозочен Удар 9.9-40HP Outboard Морски Мотори, Морски Гориво-Вода Сепаратор Пластика може да се Користи за да сигурно го Замени Гориво Филтри.

SPFCJL Користи за Јамаха 2-мозочен Удар 9.9-40HP Outboard Морски Мотори, Морски Гориво-Вода Сепаратор Пластика може да се Користи

Rating 
DEN 561.60

Од стока
Во магацинот

Нов и висок квалитет на гориво-вода сепаратор.Монтажа на седиште : за Јамаха 2-мозочен удар 9.9 / 15/25/30 / 40 HP моторот.Лесен за употреба и лесно да се инсталира.Оваа единица ќе се користи како пред-филтер за одделни вода и се загадувачи, а со тоа избегнување на скапи поправки поради лошата гориво квалитет.Спецификација : Материјал : Plastic Size : 90x60mm/3.54x2.36"Боја : White Package Вклучува : 1 Парче Гориво Вода Separator Note : може да биде мала грешка во големината поради прирачник за мерење.Запомнете дека светлосни ефекти и следење brightness / contrast settings, итн.

Детални спецификации

Material:
Plastic
Size:
90x60mm/3.54x2.36''
Color:
White
Package Includes:
1 Piece Fuel Water Separator :
There may be a small error in size due to manual measurement. :
Remember that lighting effects and monitor brightness / contrast settings, etc. :

Додатоци на производи