• Свеж
AMBF WS50S76X7T-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Тефлон О-Прстен/Заптивк

AMBF WS50S76X7T-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, 316

Rating 
DEN 9194.64

Од стока
Во магацинот

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи