• Свеж
AMBF WP30S6EX2V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 222/Заврши Крајот Капа Viton О-Прстен/Заптивка (П?

AMBF WP30S6EX2V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

Rating 
DEN 11356.80

Од стока
Во магацинот

Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Стандардни должини од 9.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи