• Свеж
AMBF WN20S34X1T-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, Отворете Заврши/Не Капи Тефлон О-Прстен/Заптивка (?

AMBF WN20S34X1T-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 304 СВ Јадро,

Rating 
DEN 3593.04

Од стока
Во магацинот

AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Произведено во САД.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Детални спецификации

Додатоци на производи