• Свеж
Cortelco 2554-ARCNDL-ТА 255447arcndl Ѕид Телефон W/оклопни Кабелот

Cortelco 2554-ARCNDL-ТА 255447arcndl Ѕид Телефон W/оклопни Кабелот

Rating 
DEN 2590.56

Од стока
Во магацинот

Бренд Нови & Фабрички Оригинални!.Основни Нема да Бирате Ѕид Телефон со Оклопни Мозок и Пластични Лулка во Црвено.Не бирајте подлога.АДА контрола на јачина на звук согласност.Еден гонг измамник.Расправа за помош на компатибилен.Pigtail-тип на ѕид инсталација.

Детални спецификации

Додатоци на производи