• Свеж
EAPCY Светилник Декорација Светлина Водоотпорен Соларна LED Светилник Градина Gecoration,Светилникот Декорација Светлина Водоотпорен Соларна LED Светилник Градина Декора?

EAPCY Светилник Декорација Светлина Водоотпорен Соларна LED Светилник Градина Gecoration,Светилникот Декорација Светлина Водоотпорен

Rating 
DEN 2004.00

Од стока
Во магацинот

Предлогот ефект значи дека тоа се движи како вистински светилник, додавање на жалба на оваа точка. 【Лесен за Инсталација : 】Без жици се бара, инсталација во секое време и секаде, лесен за употреба, без потребни алатки.Тоа се прави на polyresin изградба и има големи детали.Објектот автоматски се активира во мрак 【IP65 Водоотпорен Оценка : 】 Со IP65 водоотпорен рејтинг, соларна светилка може да се користи нормално во дождливите денови.⛯ 【IP65 Водоотпорен Оценка : 】 Со IP65 водоотпорен рејтинг, соларна светилка може да се користи нормално во дождливите денови. ⛯ 【 Убава и Реални : 】 телото на соларни светилникот е направен од смола, и на изглед е убава и реални, како светилник водителка на патот во текот на ноќта, beautifying градината и простор. 【Висока осветленост LED Светилка Монистра : 】 Направени на висока осветленост LED светилка монистра, сончевата светлина има автоматско ротирање светлина ефект и широк зрачењето опсег, може да се користи како водич светлина кога ќе се ставаат на отворено.Вклучува : Сончевата светлина x1.Сончевата Светлина Куќа Жица бесплатна инсталација, место во вашата границите 1 x светла бела LED сијалица. ⛯ 【Лесен за Инсталација : 】Без жици се бара, инсталација во секое време и секаде, лесен за употреба, без потребни алатки. 【Автоматско Полнење и Светлина : 】 сончевиот полнење светлината автоматски трошоци во текот на денот со сончева светлина, и светло во темнината на животната средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи