• Свеж
Соларни Светилки-Sunklly Виси соларни светла боја се менува & фиксни 9 Начини Водоотпорен Виси Фенери Отворено Светла Треперење Пламен Кампување Фенери Декорација за ?

Соларни Светилки-Sunklly Виси соларни светла боја се менува & фиксни 9 Начини Водоотпорен Виси Фенери Отворено Светла Треперење Пламен

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

На фенери трае повеќе и подолго.9 режим е 8 боја се менува ,Тоа изгледа како вистински пламен и создава пријатна атмосфера,Pefect за Божиќ.【Реални 9 Начини Треперење Пламен】Надгради соларни фенер доаѓа со 8 боја начини на танцување пламените јазици : ЦРВЕНА, PUPLE,СИНА,ЖОЛТА,ЗЕЛЕНА,СВЕТЛО ВИОЛЕТОВА,ПОРТОКАЛОВА,ЦИЈАН. 【Долго работно време】Ќе биде осветлување повеќе од 8 часа, со целосна наплата 4-5 часа со сонце ,работното време и време на полнење ќе биде под влијание со сезоната и времето.Соларна светилка светла 9 режим е 8 боја се менува. 【Supereme Квалитет на Тимовите,】 SUNKLLY има 1 месец целосна наплата и 12 месеци замена на висок квалитет на ABS и LED соларен панел ,24 часа услуги на клиентите ќе им понуди најдобра услуга за вас. Тоа може да се обезбеди долготрајна употреба живот и издржливост не се грижи за raining снег за отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи