• Свеж
Permande Соларна Светилка Светла со Треперење Пламен, Оган Ефект Градина Светлина, Автоматско вклучување/Исклучување На Прав во Зора, Отворено Водоотпорен Пејзаж Деко

Permande Соларна Светилка Светла со Треперење Пламен, Оган Ефект Градина Светлина, Автоматско вклучување/Исклучување На Прав во Зора,

Rating 
DEN 1799.76

Од стока
Во магацинот

Грижете се-бесплатна Услуга : Ние ќе застане зад факелот на светилките во рок од една година по датумот на купување, Ако светлината што сте го добиле не можат да работат, не грижете се, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние веднаш ќе ви одговори на прашањето за вас.Без жици е потребно, се факелот поврзани со акциите и спајк, едноставно инсталирање на факелот соларни светилки насекаде ви се допаѓа и уживајте во вистински и безбедно "Пламен"!. — 33 Led диоди во светлина фрла без чад, безбедно, мека, расположение-подобрување сјај.обезбеди совршена камперски оган атмосфера за вашиот дом.Со светлосен сензор, соларен панел автоматски ќе биде задолжен во текот на денот, и светлината автоматски ќе се вклучи во мрак и исклучување на зората.Танцување Пламен Дизајн : Овој пламен факел светлина е безбедна алтернатива на реалниот "пламен" ефект.Широка Примена и Лесен за Инсталација : Треперење пламен соларна светилка е prefect избор за Дома, Патио, Градина, Двор, Пат, Walkway, Патеката и, исто така, одлично за градина партија, кампување, скара, свадба, Божиќ, ноќта на Вештерките фестивал декорација.

Детални спецификации

Додатоци на производи