• Свеж
ZLYPSW Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата Стожерот Зглоб Двојна Глава netic Фати Сет за 5-8мм Стаклена Врата

ZLYPSW Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата Стожерот Зглоб Двојна Глава netic Фати Сет за 5-8мм Стаклена Врата

Rating 
DEN 895.20

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Картон, може да ги заштити стакло, така што на стакло клип повеќе тесни. 31 инчен x 0.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Погоден за кабинет, стаклена полица, дрво полица, табела врати, итн. 5 инчен x 1.Совршен replacemaent за шкафот кабинет бања стаклени врати. 6 инчен x 0. 4 inch Weight : 484g Пакет Содржина : 1* Стаклена Врата Зглоб поставување Само на погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени. 6 инчен x 1. 8 инчен x 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи