• Свеж
АЛФА ЛАВАЛ 9854298505 Electrode Мобилен Salinity (Нова Без Кутија)

АЛФА ЛАВАЛ 9854298505 Electrode Мобилен Salinity (Нова Без Кутија)

Rating 
DEN 16776.00

Од стока
Во магацинот

Состојба : Нова Без Кутија. 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купувачи се слободни да се направи понуда со користење на "контактирајте со продавачот" табот на производот страница.Даноци и Увозни Давачки : - Сите даноци и Увозните Давачки и Сопствени трошоци во земјата на дестинација за да се плати од страна на купувачот (Не се вклучени во цената).Пакување и Ракување со : 1 работен ден за ракување и пакување.Професионален Квалитет На Пакување.АЛФА ЛАВАЛ 9854298505 ELECTRODE МОБИЛЕН SALINITY (НОВА БЕЗ КУТИЈА) АЛФА ЛАВАЛ 9854298505 ELECTRODE МОБИЛЕН SALINITY ЗА SL-3000 Г.

Детални спецификации

Додатоци на производи