• Свеж
Aexit 10M 30AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Црна

Aexit 10M 30AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Црна

Rating 
DEN 2090.40

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Силикони Жица;Жица Тип : 30 AWG;Издржи Температура : 200 C.Жица Должина : 10 M / 33 Ft;Кабел Надворешниот Кол : 0.7 мм/ 0.028".Основни Кол(Секој) : 0.08 mm;Основни Вкупно Кол : 0.35 mm/ 0.014".Материјал : Силиконска Смола,Tinning Бакар;Надворешна Боја : Црна.Тежина : 14g;Пакет : 1 Buc x Силикони Жица.Широко се користи од страна на домаќинство апарат, светилка осветлени, индустриска опрема, електричен грејач,rc хеликоптер и така натаму.совршен прибор за висока температура работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи