• Свеж
Aexit 10M 24AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Жолта

Aexit 10M 24AWG Електрична опрема за Електрични Бакар Core Флексибилни Силикони Wire Кабел Жолта

Rating 
DEN 1826.40

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Силикони Жица;Жица Тип : 24 AWG;Издржи Температура : 200 C.Жица Должина : 10 M / 33 Ft;Кабел Надворешниот Кол : 1.4 mm/ 0.055".Основни Кол(Секој) : 0.08 mm;Основни Вкупно Кол : 0.7 мм/ 0.028".Материјал : Силиконска Смола,Tinning Бакар;Надворешна Боја : Жолта.Тежина : 45g;Пакет : 1 Buc x Силикони Жица.Широко се користи од страна на домаќинство апарат, светилка осветлени, индустриска опрема, електричен грејач,rc хеликоптер и така натаму.совршен прибор за висока температура работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи