• Свеж
DDCHH Професионални Овци Shears 850W, Фарма Електрични Clippers за Кози, Alpaca, Llamas, Коњ, Говеда, Големи Куче на Фарма Добиток, Тешки Вода за Животински Влакна Крзно Чешлање Машина

DDCHH Професионални Овци Shears 850W, Фарма Електрични Clippers за Кози, Alpaca, Llamas, Коњ, Говеда, Големи Куче на Фарма Добиток,

Rating 
DEN 5183.76

Од стока
Во магацинот

Добра вентилација систем може да трае долго време.Но, тоа може да се користи за големи кучиња или животни со дебели палта.Ние да се потрудиме да обезбеди услуга за секој клиент шопинг во нашата продавница.На острицата има висока цврстина, и на сечилото притисок може да се прилагоди преку копчето, така што сечење е непречено и брзо.Редовно средување на косата на домашните животни е што придонесуваат за здрав раст на домашни миленици.Поради отпорност на топлина, ниско ниво на бучава и вибрации, сечење е непречено и брзо. 【Добра Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ладење со ладна вода на секои неколку минути и одржување на уште во текот на сечење процес ќе им помогне на, инаку ножици ќе стане топло.♥Потсетување : ✔ Овие ножици не се специјално дизајнирани за кучиња или други мали животни. 【Високи перформанси моторни】На високо-квалитет бакар моторот може да се обезбеди долг работен век, и одамна отпорност на топлина, ниско ниво на бучава и ниски вибрации. 【Погоден за повеќето фарма на животните】професионална фарма инженеринг алатка која може да го замени стриже ножеви за да се задоволат потребите на повеќето фарми.На острицата има висока цврстина и цврстина.Најдобар избор за земјоделците за да ги намалите трошоците.

Детални спецификации

Додатоци на производи