• Свеж
oneisall Куче Clippers Ниско ниво на Бучава, 2-Брзина Тивка Куче Чешлање за Полнење Батерија Cordless домашно Милениче Коса Clipper Тример Хлапак за Мали и Големи Кучиња, Мачки Живо

oneisall Куче Clippers Ниско ниво на Бучава, 2-Брзина Тивка Куче Чешлање за Полнење Батерија Cordless домашно Милениче Коса Clipper

Rating 
DEN 887.76

Од стока
Во магацинот

✄Cordless Дизајн и Лесен за Користење : Cordless функција е многу погодно.Тоа може да се користи cordless и исто така се користи кога се полни.Прилично лесно да се користи за Зелени рака! 2 Брзина за прилагодување. ✄Ултра Тивок & Ниски Вибрации Дизајн : куче clipper е бучава при работа е само околу 50 db.Ниско ниво на бучава нема да направи вашето куче исплашени и ќе бидете во можност да го намали својот грб со леснотија и многу побрзо!. ✄Долготрајна Батерија & Батерија : на Полнење за 3 часа и може да се одржи употреба на 220 минути.Со батерија дизајн на ова куче clipper,вие не треба да купат заменете ги батериите. ✄Интелигентни LCD Индикација : Ова куче clipper е дизајниран со LCD дисплеј,за тоа користење и статусот на полнење,помагајќи им подобро да го контролирате чешлање работа.Лесно да се види колку моќ е на лево. ✄Она што Ќе Добиете : oneisall куче чешлање clipper, 6 водич чувари(3мм/6mm/9mm/12mm/15mm/18mm), четка за чистење, чешел, режа.Вклучува сè што ви треба за да се намали вашето куче или мачка на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи