• Свеж
Ковано Железо Цвет Рек Дневна Соба Мулти-Слој Рек Затворен Кат Цвет Тенџере Се Прикаже Рек Мермер Чевли Торба За Чување Рек Козметички Складирање Багажник

Ковано Железо Цвет Рек Дневна Соба Мулти-Слој Рек Затворен Кат Цвет Тенџере Се Прикаже Рек Мермер Чевли Торба За Чување Рек Козметички

Rating 
DEN 1212.00

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се спречи растенија од паѓање или се отфрлени од страна на деца или домашни миленици.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Пакувањето вклучува : 1 цвет мирување (освен за други производи).Функција : се Направени од издржлив метал железо структура, силни и издржливи.Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на клиенти со подобри производи и услуги.Цветаат зелени растенија донесе релаксирано чувство на вашето семејство и на гостите.

Детални спецификации

Додатоци на производи