• Свеж
Marianna Крајот на Маса, База Материјал: Метал, Дисплеј - На врвот Површината е Совршен за да се Прикаже Убави Цветни Аранжмани, ламба, или Семејни Фотографии

Marianna Крајот на Маса, База Материјал: Метал, Дисплеј - На врвот Површината е Совршен за да се Прикаже Убави Цветни Аранжмани,

Rating 
DEN 21505.68

Од стока
Во магацинот

Arago Крајот На Маса, База Материјал : Цврсти + Произведени Дрво, Горниот Материјал : Цврсти + Произведени Дрво 3.План започнува на датумот на купувањето. Вкупно : 25" H x 22" W x 18" Д ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Dorinda Од Страна На Маса, База Боја : Црна, Возрасни Собранието Е Потребно : Да 4. Фиока за Складирање Нивна страна табела infuses некоја исклучителна посветеност за да вашата главна мебел и да се создаде дека модерната пријатна атмосфера во вашиот дом.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.72" D, База Боја : Црна 2.Горниот Материјал : Произведен Дрво, Вкупниот : 25" H x 22" W x 18" D.Фиока За Складирање. Engleside Крајот на Маса, Целокупната : 20.Оваа содржина бара собранието по испораката.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. Возрасни Собранието е Потребно : Да КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Елегантен дизајн - овој уникатен Грчко Римски-инспириран x-нога од страна на маса infuses некоја исклучителна посветеност за да вашата главна мебел и да се создаде модерен пријатна атмосфера во вашиот дом, што ја подобрува околните оркестарот 2. Dortch Крајот На Маса, Горниот Материјал : Стакло, Врвот Ко.За компанијата : Инспириран Дома Ко.НА ПРВ ПОГЛЕД 1.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. База Материјал : Метал 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи