• Свеж
Rosseto SM221 Swan Мулти-Ниво на Столб од не ' Рѓосувачки Челик

Rosseto SM221 Swan Мулти-Ниво на Столб од не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 16105.20

Од стока
Во магацинот

Се создаде мулти-ниво на храна прикажува.Домот & Разновиден.Вклучува 2 Порцелански служат чаши.Лесно да се чисти и Одржува.НИ 14-Мерач Нерѓосувачки Челик.На Rosseto Swan Служат Систем за е-мора да има дел за банкети и угостителство.Лесно да се создаде мулти-ниво вклучена прикажува.Доаѓа со 2 порцелански служат чаши.Додадете дополнителни елементи, како Пирамида Капак и Матирано Мраз Када да се трансформира во ладење станица.

Детални спецификации

Додатоци на производи