• Свеж
Екран Замена за Мате 20 Pro Мобилен Телефон LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Стакло Поправка со Алатки(со Црна Рамка)

Екран Замена за Мате 20 Pro Мобилен Телефон LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Стакло Поправка со Алатки(со Црна Рамка)

Rating 
DEN 7412.88

Од стока
Во магацинот

5 : 9 ratio Package листа : 1* LCD Replacment Екран за Мате 20 Про со Рамка 1* Поправка Алатка Kits Tips : Нема прирачникот вклучува.Погрешен модел може да го оштетат вашиот телефон.Поле на Примена - се Користи за да се одреди погрешни екран,и лек-го замени разбиена, скршени, што се мртви пиксели, допир не работи, допрете одговор на прашања, екранот проблеми,погрешна боја прашања ,не функционираше на екранот.Компатибилен со : Екран Замена за Мате 20 Про LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Стакло Repair Size : 6.Бидете сигурни дека нема почеток/нема мртви област/ не dot пиксели или линија на екранот.Инсталација Предлози - Не се препорачуваат за Инсталација, без било какви искуства.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку порака.Не-Грижи По-Продажба - Висок квалитет за Мате 20 Про LCD екран замена и бесплатна поправка tools.Ве молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат вашиот модел пред да го купите.) 6 Месеци Бесплатна Замена за не-човечки штети.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку порака.Нашите екрани се спакувани во силна кутии,избегне оштетување за време на превозот.Професионални техничар е потребно за инсталација.39 inches Resolution : 1440 x 3120 пиксели, 19.Компатибилност - За Мате 20 Про Екранот.Обезбедување на квалитетот - Сите производи имаат положено за строго КК двојно проверени и 100% во добра состојба пред пратката.

Детални спецификации

Додатоци на производи