• Свеж
Страна Стојат Switch Стража, Мотоцикл Алуминиум Легура Страна Стојат Switch Заштита Покрие Guard Одговара за G310GS G310R(Црна)

Страна Стојат Switch Стража, Мотоцикл Алуминиум Легура Страна Стојат Switch Заштита Покрие Guard Одговара за G310GS G310R(Црна)

Rating 
DEN 357.60

Од стока
Во магацинот

На страна стојат switch заштитник е обработена од страна на професионални производството, тоа има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилна performance4.Висок Квалитет на-страна се префрлите guard е направен од алуминиум, која има ниска густина, но висока цврстина, добри пластичност и отпорност на корозија, тоа може да гарантира долгорочна операција на производот да најголема мера и да се направи вашето возило повеќе работат ефикасно. На страна се префрлите guard е направен од алуминиум, која има ниска густина, но висока цврстина, добри пластичност и отпорност на корозија, тоа може да гарантира долгорочна операција на производот да најголема мера и да се направи вашето возило повеќе работа efficiently3.Fitment-страна стои switch guard е посебно дизајниран одговара за G310 GS G310 R.Карактеристики-страна стои switch заштитник е обработена од страна на професионални производството, тоа има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилни перформанси.Карактеристики : 1.Лесна Инсталација-страна стои прекинувач поклопец е user-friendly дизајн без дополнителни усогласувања, на стара опрема може да се замени директно, кој е удобен и сигурен за користење и лесно да се соберат и расклопување. На страна стојат switch guard е посебно дизајниран одговара за G310 GS G310 R5. 100% сосема нов висок квалитет страна стојат прекинувач поклопец стража, строго се целосно тестирани за да се обезбеди најдобар квалитет пред пратката, безбедно да се use2.

Детални спецификации

Додатоци на производи