• Свеж
Дона Каран Њујорк Се Извојува Eau De Parfum Rollerball, 0.34 Унца (Пакување од 12)

Дона Каран Њујорк Се Извојува Eau De Parfum Rollerball, 0.34 Унца (Пакување од 12)

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Дона Каран DKNY Се Извојува 0.34 EDP rollerball.eau de parfum rollerball.цитрус, ozonic, вуди.Со новиот мирис на DKNY Се Вкусни собирање, DKNY Се Извојува, Дона Каран ве поканува да се чекор во урбана градина.DKNY Се Извојува е најавен како свеж, бујна, влажно и зависност мирис на современа Ева.

Детални спецификации

Додатоци на производи