• Свеж
Противалергиски Earring Мислења и Грбот,18k Злато Позлатен 8ММ Обетки Мислења Рамна Подлога Уво Студ со 18k Злато Позлатен Пеперутка Earring Грбот и Гума Earring Грбот за Накит О

Противалергиски Earring Мислења и Грбот,18k Злато Позлатен 8ММ Обетки Мислења Рамна Подлога Уво Студ со 18k Злато Позлатен Пеперутка

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Пеперутка earring грбот е направен од цврст месинг позлатен 18k злато.Никел слободни противалергиски earring мислења рамна подлога се направени од цврст месинг позлатен 18k злато ;противалергиски и безбедно да се користи.Earring Изработка на Материјали за Полнење : Можете да го користите нашите рамна подлога earring мислења за поправка на вашиот обетки, или да се добие на свој уникатен обетки со користење на лепак да се држиме камења или други мали додатоци на sterling silver earring studs.Earring назад одговара на повеќето обетки.Противалергиски Earring Studs Големина : Earring мислења pin е 12 мм/0.47" во должина, 6 mm/0.2" рампа во дијаметар, 0.7 мм/ 0.028" pin дебелина, сребро earring грбот е 68 mm/0.31" во должина, 3 mm/0.12" во дебелина.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Earring Мислења и earring грбот ви помогне DIY накит одлуки изработката на проекти, ги користат со други накит може да се направи вашиот DIY работи се поубави .На earring мислења и грбот се најдобрите додатоци за костимот партии, панк партија, фенси облека партија, резултатите покажуваат и др., исто така, совршен за свадби подароци, декорација и уметнички дела.Пакетот вклучува : 50 Компјутери 14 K злато позлатен обетки мислења(8мм) рамна подлога празно earring pin studs,50 Компјутери фунта сребрена пеперутка earring грб,50 Компјутери Гума Earring на Грбот.

Детални спецификации

Додатоци на производи