• Свеж
18X25Mm 13X18Mm 10Pcs Нерѓосувачки Челик француски Лост Назад Обетки Празно/База Одговара Овална Стакло Cabochons Earring Bezels,13x18mm

18X25Mm 13X18Mm 10Pcs Нерѓосувачки Челик француски Лост Назад Обетки Празно/База Одговара Овална Стакло Cabochons Earring Bezels,13x18mm

Rating 
DEN 368.16

Од стока
Во магацинот

Накит одлуки додаток шарм се избрани многу теми и стилови за сите видови на лица или групи.Лесен за Користење : При донесувањето на послужавник,вие само треба да се пломба некои слики или накит од соодветна големина на послужавник,и да се покрие со транспарентни cabochon стакло да се направи тоа.Тие се многу мала тежина,лесно да се соберат.Интересно DIY : DIY накит одлуки додаток дизајн може да се примени за ракотворби.Не само возрасните, но, исто така, децата може да се преземат за накит или замена на другите да уживаат во интересни одлуки.И ќе имаат пријатен расположение секој ден.Широк Апликации : Фитинг повеќето накит и занаети на различни бои, па можете да направите накит, ракотворби, камео привезоци, фото накит, смола или нешто друго, за на вашиот DIY потреби.Многу мали и слатки.Убаво Подароци : Давање на накит додаток како единствен присутен на вашите најблиски - љубовник, девојка, сопруга, свршеница, мајка, ќерка, вашиот пријател, дури и себе си.Искажете вашата љубов кон нив и ги прават да се чувствуваат многу посебен и шармантна.Објектот Тежина : 5g Jewelry Наоди Тип : Earring Back Product Карактеристики : handmade Item Ширина : 1.8 cm Item Должина : 2.5 cm Material : Metal Metals Тип на : Нерѓосувачки Steel Item Дијаметар : 2.5 cm Metals : олово слободни и никел слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи